Gegužės 6 dieną Tauragėje vyko integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Tauragės taurė 2026“, subūręs komandas iš įvairių Lietuvos miestų ir bendruomenių. ⚽️
Turnyro metu netrūko gerų emocijų, bendrystės ir aktyvaus laiko kartu. Dalyviai ne tik varžėsi aikštėje, bet ir dar kartą įrodė, kad futbolas gali vienyti įvairaus amžiaus ir galimybių žmones. 🙌
Senjorų grupėje puikiai pasirodė ir Tauragės „Tauro“ komanda, iškovojusi 2-ąją vietą! 🥈