Gegužės 6 d. vyko integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Tauragės taurė 2026“

Gegužės 6 dieną Tauragėje vyko integracinis futbolo vaikščiojant turnyras „Tauragės taurė 2026“, subūręs komandas iš įvairių Lietuvos miestų ir bendruomenių. ⚽️

Turnyro metu netrūko gerų emocijų, bendrystės ir aktyvaus laiko kartu. Dalyviai ne tik varžėsi aikštėje, bet ir dar kartą įrodė, kad futbolas gali vienyti įvairaus amžiaus ir galimybių žmones. 🙌

Senjorų grupėje puikiai pasirodė ir Tauragės „Tauro“ komanda, iškovojusi 2-ąją vietą! 🥈

Dalinkitės su draugais: