![]()
Balandžio 27 dieną, Kaune, Rapolo Beržinio treniruojami U10 vaikinai sudalyvavo turnyre!

Balandžio 27 dieną mūsų akademijos U10 komanda svečiavosi Kaune, kur dalyvavo 2014 gimimo metų futbolo turnyre! 🏆
Turnyro metu berniukai sužaidė 4 rungtynes, kuriose patyrė visko – saldžių pergalių, kovingų lygiųjų bei kartaus pralaimėjimo skonių. Svarbiausia tai, kad visi vaikai įgijo jiems svarbios žaidybinės patirties bei nuostabių emocijų. ⚽
Po turnyro visi žaidėjai buvo apdovanoti medaliais ir remėjų prizais – futbolininkų kortelėmis. Į simbolinį turnyro penketą pateko mūsų akademijos auklėtinis – Herkus Jurkšaitis. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas – Kristupas Keparutis. 🏅
Sveikinime visą komandą ir jos trenerį, linkime toliau tobulėti ir siekti pergalių kiekvienose rungtynėse! 🙌
#vieningasielažvėriškaširdis





