logo

   


 Sveiki, Svečias
Prašome Prisijungti arba Registruotis.    Pamiršote slaptažodį?

klausimai
(0 viewing) 
ŽemynPsl: 1
Tema: klausimai
#217
raimis
Naujas narys
Pranešimai: 2
graphgraph
Narys neprisijungęs Click here to see the profile of this user
klausimai 9 Metai, 4 Mėnesiai prieš Karma: 1
eugenijau,ko trini nepatinkanti klausima? juk ne tau rasyta buvo.ir dar nieko blogo ar izeidzencio nebuvo.negi klaust tik kas jam patinka?
 
Administracija neleidžia rašyti neregistruotiems nariams.
#218
Eugenijus ©
Platininis narys
Pranešimai: 364
graphgraph
Narys neprisijungęs Click here to see the profile of this user
Re: klausimai 9 Metai, 4 Mėnesiai prieš Karma: 1
Oficiali versija:
klausimas buvo ištrintas, nes jis jau buvo atsakytas net keliose temose. Prašom, prieš užduodant klausimą pasiskaityti esamus klausimus ir atsakymus bei nesidubliuoti. Taip pat formuluokit klausimus ir temas aiškiai, suprantama lietuvių kalba, o ne internetiniais žargonais ir su begale klaidų.
Lygiai taip pat noriu paprašyti ir įspėti tuos žmones, kurie taip daro, kad nesielgtumėte vaikiškai ir specialiai nekenktumėt šiai galimybei bendrauti. Komentarų galimybę po straipsniais dėl tų pačių priežasčių jau turėjome panaikinti...

O neoficialiai:

ta klausima isemiau is saraso, nes jis buvo prastai suformuluotas, nelabai suprantamas, be to dalinai jis buvo atsakytas jau ankstesniuose klausimuose. Tai tikrai niekuom nesusije su "patinka" ar "nepatinka". Anaiptol nesiekiu teisintis ar kazka, bet tiesiog atlieku savo darba ir stengiuosi palaikyti tvarka svetaineje. Siaip is bendros praktikos galiu pasakyti, kad tokie modeliai/galimybes klausimams uzduoti viekia taip: pirma klausimas/straipnsis yra siunciamas adminui, o jis tik patikrines tvirtina ar publikuoti ji pagrindiniame puslapyje ar ne. Pas mus tuo tarpu visa sita vyksta tiesiogiai, siekiant kad bendravimas liktu kuo gyvesnis ir tikresnis, be to taip jus ir atsakymus gaunate greiciau, nes kitu atveju klausimo parasymas ir pateikimas galetu trukti diena ar ilgiau. Apmaudu, kad kai kurie is skaitytoju to neivertina ir ima jau vis dazniau tersti sita dalyka, prirasydami nesamoniu ir beleko prie klausimu, visai nesusijusiu su futbolu ar klubu, laime, kad dar kolkas nieko necenzurisko nesulaukiau, bet manau bus, tada deja busiu priverstas imtis atitinkamu priemoniu.

O siaip uz sita galimybe tiesiogiai bendrauti jus turite dekoti tik Jaunuciui Setkui. Butent jis sugalvojo ir paprase manes padaryti tokia galimybe sioje svetaineje. Man tik keista kodel jis vienas vargsta ir atsakineja i klausimus, tuo labiau taip kruopsciai ir issamiai. Jis tikrai uzimtas zmogus, o paziurejus i laika kada kartais atsakomi klausimai, galima tik stebetis. Todel ir mums, mano galva reiktu atsakingiau uzduoti klausimus ir nevarginti be reikalo zmogaus.

O siaip sveikintinas toks siekis bendrauti su fanais ir svetaines lankytojais. Jei neklystu nei vienoje Lietuvos futbolo klubu svetaineje to dar nera.

Tikiuos supratote ka norejau pasakyti.
Labos!
 
Paskutinis redagavimas: 2010/12/04 02:58 nuo Eugenijus ©.
Administracija neleidžia rašyti neregistruotiems nariams.
Į viršųPsl: 1

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!