logo

   


 2% gyventojų pajamų mokesčio FK "Taurui" remti.
Trečiadienis, 01 Gruodis 2010 10:58

VšĮ “Tauragės futbolas” primena, kad tik iki gegužės 1 dar galite suspėti deklaruoti mokesčius ir 2% gyventojų pajamų mokestį skirti savo pasirinktai įstaigai paremti, kuri pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą. Paramą skirti galite ir VšĮ “Tauragės futbolas”, tuo paremdami mūsų FK “Tauras”, FK "Tauriukai" komandas bei apskritai Tauragės futbolą. Jums tereikia užpildyti FR0512 formą ir ją pateikti Mokesčių inspekcijai raštu arba elektroniniu būdu. Dėl naujai priimtos deklaracijų pateikimo tvarkos, VšĮ “Tauragės futbolas” negali pateikti pusiau užpildytų deklaracijų formų, nes jos privalo būti visos užpildytos Jūsų pačių, todėl atsiprašome dėl kylančių nepatogumų, bet prašymo pildymas elektroniniu būdu ir išsiuntimas yra labai elementarus ir užtrunka vos minutę, reikalinga užpildyti vos 4 laukelius, kuriems reikalingi mūsų duomenys pateikti žemiau. Priminsime, kad skirdami 2% gyventojų pajamų mokesčio dalį Jūs neprarasite nieko ir pinigai nukeliaus ne kažkam, o mūsų Tauragės futbolui puoselėti! Iš anksto dėkojame už Jūsų geranoriškumą!

 

 

 

Deklaracijos pildymo pavyzdį rasite paspaudę:>ČIA<

Papildomai galite pasinaudoti ir pildymo instrukcija, kurią rasite VMI portale arba >ČIA<

 

 

Mūsų rekvizitai, reikalingi pildant deklaraciją:

Viešoji įstaiga “Tauragės futbolas”

Įmonės kodas: 301272885

Adresas: Respublikos g. 7 – 29, Tauragė, LT – 72252

A/s: LT14 7044 0600 0621 9001

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!