logo

   


 BAIGĖSI LFF I LYGOS PIRMENYBĖS
Pirmadienis, 23 Spalis 2017 16:32

Šiemetinis LFF Pirmos lygos turnyras finišavo trankiai ir dramatiškai. Praktiškai iki rungtynių pabaigos tvyrojo įtampa kovoje dėl nugalėtojų titulo, o bronzos medalių savininkus lėmė įvartis paskutinę rungtynių minutę!

pirmalygateams2017

Tauragės „Tauras” - „Šilutė” 2:1 (1:0)

Nemaloniam kontekste nuskambėjusi „Šilutė” paskutines pirmenybių rungtynes žaidė Tauragėje. Vėl patirtas pralaimėjimas. Tiesa, šį kartą ne triuškinamu rezultatu ir be kažkokių ypatingų ekscesų. Abi komandos pirmenybes baigė greta (12 – 13 vietose) ir kažkuo ypatingu savo gerbėjų nenudžiugino. Kokios jos bus Pirmoje lygoje (ir apskritai, ar bus) kitąmet – parodys laikas.

„Palanga” - „Trakai B” 3:1 (1:1)

Svarbiausias savo istorijoje rungtynes „Palanga” pradėjo aktyviai ir gan greitai Mantas Rusys tolimu smūgiu nudžiugino tribūnose susirinkusius aistruolius. Visgi, „Trakai B” dar kartą patvirtino nenuolaidžios komandos vardą, sugebėdami išlyginti rezultatą (Simonas Jurgilas). Antrą kėlinį svečiai pradėjo irgi energingai, o stadioną pasiekus žiniai apie „Bangos” įvarčius Utenoje pradėjo ryškėti papildomų rungtynių dėl nugalėtojo titulo perspektyva. Su tuo Valdo Trakio auklėtiniai nenorėjo sutikti ir dar du kartus „pralaužė” svečių gynybą, išspręsdami svarbiausią klausimą „čia ir dabar”. Alaino Moukanze ir Roko Gecevičiaus įvarčiai lėmė „geltonųjų” džiaugsmo šokį po rungtynių su visai privalomais tokiais atvejais atributais – fejerverkais, šampano purslais, Valdo Trakio mėtymu į viršų ir skambančiu „We are the champions.. “!!!

Utenos „Utenis B” - Gargždų „Banga” 0:4 (0:0)

Kiti pretendentai į aukščiausią vietą Utenoje gan ilgokai negalėjo pasižymėti. Raktus nuo „Utenio B” vartų „Bangos” futbolininkai parinko tik antrame kėlinyje. Bet ir tokio laiko užteko, kad persvara taptų triuškinančia. Simonas Urbys, Genaras Samsonikas, Deividas Lukošius ir 11 m baudinį realizavęs Darius Zubauskas su komandos draugų pagalba pasistengė reguliarųjį sezoną užbaigti trankiai. Sidabro medaliai iškovoti, bet prieš akis – dar galimybė pasiekti daugiau. Laukia pereinamosios rungtynės su Kauno „Stumbru”, kurios nė vienai pusei nebus lengvos.

„Panevėžys” - Alytaus DFK „Dainava” 1:2 (0:0)

Dėl trečios vietos kovojusi „Dainava” paskutinėse rungtynėse tarsi atkartojo viso sezono scenarijų – nelengva pradžia, vienintelio vartininko netekimas dėl traumos (vartų ginti stojo aikštės žaidėjas), tuo pačiu - šansas pasinaudoti žaidėjo pranašumu. Antrame kėlinyje veiksmas vystėsi dar įdomiau – svečiai atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Tuomet svarų žodį tarė žaidėjai, kurių pagrindinis darbas- ginti savo vartus. Fantastiškas tolimas Ilya Tsyvilko smūgis - ir rezultatas tampa lygus. Dar po kelių minučių Karolis Gvildys išveda alytiškius į trečią vietą, kurioje dzūkai išsilaiko beveik ik rungtynių pabaigos. Beveik ...

„Vilniaus Vytis” - Kėdainių „Nevėžis” 2:1 (1:0)

… nes tuo metu vieną paskutinių „Vilniaus Vyčio” atakų tiksliai užbaigia Mantas Makutunovičius, papuldamas į komandos draugų glėbį. Antrus metus iš eilės vilniečiai laimi lenktynes dėl medalių finišo tiesiojoje, konkurentus pralenkdami akimirksniu. Koncentracija lemiamoms kovoms (vilniečiams turnyro finiše teko susitikti beveik su visais lyderiais), sugebėjimas atsigauti po nesėkmių ir kova iki paskutinių sekundžių – šias savybes „vyčiai” demonstruoja jau ne pirmi metai. Algimantas Liubinskas dar kartą įrodė, kad ir sunkiomis sąlygomis, esant įvairioms kliūtims galima pasiekti rezultatą, o trenerio metai ir patirtis tokiais atvejais gali virsti nemenku komandos privalumu.

Klaipėdos „Koralas” - Telšių „Džiugas” 2:6 (1:3)

Rezultatyviausiomis turo rungtynėmis žiūrovai buvo pamaloninti Klaipėdoje. Telšių „Džiugas” šėlo varžovų aikštės pusėje. Tiesa, prie to turbūt nemenkai prisidėjo ir „Koralo” žaidėjo pašalinimas pirmajame kėlinyje, - likę mažumoje klaipėdiečiai neatlaikė svečių antpuolių. Tris įvarčius susitikime įmušęs Vaidas Viktoravičius pavijo Maksimą Lukaševičių ir tapo vienu rezultatyviausių lygos futbolininkų, vos 1 įvarčiu atsilikęs nuo palangiškio Gvido Juškos. „Džiugas” ir „Koralas” turbūt turėtų būti patenkinti sezonu, užimtos vietos lentelės viršuje, nors geriau sužaidus kelias „kertines” rungtynes finiše galima buvo užkopti ir aukščiau ….

Kauno „Stumbras B” - Vilniaus „Žalgiris B” 5:0 (1:0)

„Stumbras B” paskutinėse sezono rungtynėse priminė komandą, kurią matėme sezono starte, šlavusią vieną po kito varžovus sau iš kelio. Deja, tokio užsidegimo užteko neilgam ir po truputį kauniečiai pradėjo leistis turnyrinės lentelės laipteliais žemyn, užbaigę pirmenybes aštuntoje vietoje. „Blykstelėjimų” pasitaikydavo ir sezono pabaigoje, bet jie buvo per reti, kad pakeltų komandą. Tuo tarpu „Žalgirio” jaunimas šiomis rungtynėmis prisidėjo prie tiesiog tragiško Vilniaus ekipai savaitgalio, kuomet abi klubo komandos (A ir I lygos) triuškinamai pralaimėjo savas rungtynes, neįmušusios nei vieno įvarčio, o į savus vartus praleidusios net aštuonis ….

pirmalyga.lt inf.

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!