logo

AR TREČIAS KARTAS NEMELUOS: FC „DŽIUGAS“ – FK „TAURAS“
Ketvirtadienis, 14 Rugsėjis 2017 20:35

Po mėnesio laiko pertraukos „Tauro“ futbolininkai pratęs kovas Lietuvos futbolo federacijos Pirmoje lygoje. Penktadienį, rugsėjo 15 d., tauragiškiai vyks į Žemaitijos sostinę Telšius ir mes iššūkį vietos „Džiugui“.

dziugas vs tauras

Šiemet abi komandos buvo susitikusios dukart ir visus sykius stipresni buvo telšiškiai. Pirmoji komandų akistata vyko Telšiuose, tąkart ekipos susitiko LFF taurės II etape ir triuškinančią pergalę 5:0 šventė šeimininkai. Tačiau raudonai juodi į rungtynes metė antrą sudėtį, tad po šio mačo didelių išvadų nebuvo galima daryti.

Dešimtajame Pirmos lygos ture komandos dar kartą stojo akis į akį ir tauragiškiai namuose 2:3 paskutinėmis rungtynių minutėmis nusileido „Džiugo“ futbolininkams bei patyrė apmaudų pralaimėjimą.

Turnyrinėje lentelėje tarp abiejų komandų visiška priešingybė: Telšių „Džiugas“ nusitaikęs į medalius, o Tauragės „Tauras“ kaunasi dėl išlikimo lygoje.

Telšių FC „Džiugas“ – Tauragės FK „Tauras

Rungtynės: LFF I lyga, 25 turas

Data: 2017 m. rugsėjo 15 d.

Laikas: 17 val. 30 min.

Stadionas: Telšių miesto stadionas

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!