logo

FINIŠAVO 8X8 FUTBOLO MĖGĖJŲ PIRMENYBĖS
Sekmadienis, 10 Rugsėjis 2017 16:42

Ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės Tauragės apskrities futbolo pirmenybių 8x8 dešimtojo turo varžybos. Po jų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteiktos taurės ir apdovanojimai.

1

Paskutiniame ture vyko lemiamos kovos, po kurių paaiškėjo, kas iškovojo trečiąją vietą. Bronzos medalius šiemet iškovojo „Norlin“, komandos geriausiu žaidėju buvo pripažintas Domantas Ignotas. Ši ekipa už nugaros paliko „Suktuko“ futbolininkus.

Antroji vieta atiteko ekipai pavadinimu „Komanda“, kurios gretose labiausiai išsiskyrė Mantas Dičmonas.

Pirmenybių nugalėtoja šiemet tapo „Liberty beach“ komanda. Šios komandos žaidėjams paskutinio turo varžybos nieko nelėmė. Čempionų vardus jie užsitikrino jau po devintojo turo varžybų. Geriausiu šios komandos žaidėju buvo pripažintas Robertas Liorančas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir „Hummel“ įsteigtais piniginiais čekiais. Specialūs apdovanojimai buvo įteikti ir geriausiems turnyro žaidėjams.

Absoliučiai geriausio turnyro žaidėjo prizas buvo įteiktas Lukui Martišauskiui („Liberty beach“). Pirmenybių vartininko statulėlė atiteko Henrikui Morkūnui („Liberty beach“). 21 įvartį pelnęs „Suktuko“ komandos žaidėjas Arnas Metrikis tapo rezultatyviausiu.

„Liberty Beach“ geriausias žaidėjas - Robertas Liorančas

„Komanda“ geriausias žaidėjas - Mantas Dičmonas

„Norlin“ geriausias žaidėjas - Domantas Ignotas

„Suktukas“ geriausias žaidėja s- Regimantas Jakštys

„Tauriukai“ geriausias žaidėjas - Paulius Trijonis

Absoliučiai geriausias pirmenybių žaidėjas pripažintas - Lukas Martišauskis. („Liberty Beach)

Geriausias vartininkas, kuris praleido tik 8 įvarčius - Henrikas Morkūnas („Liberty Beach“)

Rezultatyviausias žaidėjas, kuris pelnė savo komandai 21 įvartį - Arnas Metrikis („Suktukas“)

Dėkojame mūsų rėmėjams: Tauragės rajono savivaldybei, Lietuvos futbolo mėgėjų lygai, Tauragės apskrities futbolo federacijai.