logo

8X8 FUTBOLO PIRMENYBĖSE TURIME NAUJĄ ČEMPIONĄ!
Antradienis, 05 Rugsėjis 2017 21:19

8x8 Tauragės apskrities futbolo mėgėjų pirmenybės pasiekė finišo tiesiąją. Komandoms liko sužaisti paskutinį turą.

ball2

Jau dabar aišku, jog pirmą vietą pirmenybėse iškovojo „Liberty Beach“. Jiems paskutiniajame ture bus užskaityta techninė pergalė 3:0 prieš „Vailida/Savirida“, nes pastaroji komanda pasitraukė iš pirmenybių.

Antrą vietą užsitikrino „Komanda“, kurių jau niekas nebepavys.

Turnyrinės lentelės dugne, šeštoje vietoje, liko „Vailida/Savirida“, kuri neiškovojo nei taško. Laipteliu aikščiau - „Tauriukai“.

Dėl trečios ir ketvirtos vietos turnyrinėje lentelėje kova vyksta iki paskutinio turo, kuris vyks jau šį ketvirtadienį.

18:30 val. „Tauriukai“ - „Norlin“

„Liberty Beach“ 3-0 „Vailida/Savirida“ („Vailida/Savirida“ pasitraukė iš pirmenybių)

Visos turnyre dalyvavusios ekipos kviečiamos atvykti į FK „Tauras“ dirbtinės dangos stadioną, kur 19:30 val. vyks komandų apdovanojimai.

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!