logo

NUTRAUKĖ TAŠKŲ BADĄ
Šeštadienis, 05 Rugpjūtis 2017 18:11

Po trijų iš eilės pralaimėjimų serijos savo taškų kraitį papildė Tauragės „Tauro“ ekipa, kuri išvykoje 2:2 sužaidė su „Stumbro B“ komanda.

tauras fk

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai. 14 minutę „Stumbro“ žaidėjas prasiveržė kairiuoju atakos flangu atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten buvusiam komandos draugui beliko kamuolį pasiųsti į tuščius vartus – 1:0.

39 rungtynių minutę standartinę situaciją išpildyti stojęs Simonas Babilius stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą. Šeimininkų vartininkas kamuolį atrėmė prieš save, o tuo pirmasis pasinaudojo Evaldas Grigaitis, atstatęs pusiausvyrą švieslentėje.

Antrajame kėlinyje komandos taip pat rungtyniavo apylygiai bei sukūrė po keletą progų įvarčiui pelnyti.

82 minutę identiška situacija, kuomet tauragiškiai pelnė savo pirmąjį įvartį, kilo prie „Tauro“ vartų. Kauno žaidėjas atliko smūgį į Justino Popieros ginamus vartus, pastarasis pirmuoju bandymu kamuolį atrėmė, tačiau antruoju buvo bejėgis ir šeimininkai vėl priekyje.

Jau per pridėtą rungtynių laiką prie „Stumbro“ baudos aikštelės prieigų buvo paskirtas baudos smūgis, kurį šaltakraujiškai realizavo „Tauro“ naujokas Maksym Pyrohov.

FC „Stumbras B“ 2:2 Tauragės „Tauras“ (1:1)

Teisėjai: Donatas Šimėnas, Kęstutis Duchnovič, Irmantas Kaprašovas

4-as oficialus: Raimundas Suchovas

Įspėjimai: 17' Levan Matcharashvili, 29' Vilius Armanavičius, 65' Vasco Hilario Pontes, 88' Andre Filipe Lopes Almeida, 90'+1' Rokas Rasimavičius („Stumbras B“); 44' Audrius Brokas, 81' Julius Meištininkas („Tauras“).

Įvarčiai: 15 min. Levan Matcharashvili, 82 min. Jokūbas Zujus („Stumbras“); 39 min. Evaldas Grigaitis, 90+3 min. Maksym Pyrohov („Tauras“).

FK Tauras: Justinas Popiera, Simonas Pilypas, Robert Iulian Vulpe, Vladyslav Blazun, Francis Amponsah, Bah Habib, Lukas Ankudinovas, Audrius Brokas, Simonas Babilius, Maksym Pyrohov, Evaldas Grigaitis. Atsarginiai žaidėjai: Aironas Vaičikauskas, Karolis Gečas (77keitimas'), Vidmantas Gudjonis, Dieu Merci Ditutala (89'keitimas), Dieu-Donne Lufur Disuarmel Nzembani-Biaka, Julius Meištininkas (67keitimas'), Dery Kognuu Dennis (89'keitimas).

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!