logo

Išvykoje iškovota pergalė
Penktadienis, 19 Gegužė 2017 20:17

Tauragės „Tauro“ futbolininkai iš Vilniaus grįžta su antrąja pergale šiame sezone! Penktadienį tauragiškiai išvykoje rungtyniavo su Vilniaus „Žalgirio B“ komanda ir iškovojo pergalę 2:1.

pirmalyga

9-ąją rungtynių minutę šeimininkus į priekį išvedė Karolis Uzėla, o į tai raudonai juodi atsakė dviem įvarčiais – pasižymėjo Evaldas Grigaitis ir Jean-Paul Ndjoumeck Ndeki. Tai buvo visi įvarčiais pelnyti šiame susitikime.

Nors beveik visą antrą kėlinį (nuo 51 min.) mūsų komanda žaidė mažumoje, tačiau tai nesutrukdė iškovoti svarbios pergalės prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Tauragės „Tauras“ 1:2 (1:2)

Teisėjai: Julius Butkus, Laurynas Aržuolaitis, Aldas Kartašovas

4-as oficialus: Benas Kikutis

Įvarčiai: 9 min. K. Uzėla („Žalgiris B“); 28 min. E. Grigaitis, 38 min. J.P. Ndeki („Tauras“)

Įspėjimai: 30 min. G. Chruščiovas, 36 min. L. Vaičiūnas, 67 min. O. Čipkus (Žalgiris B); 51 min. S. Pilypas, 72 min. K. Gečas, 90+1 min. V. Gudjonis („Tauras“)

Pašalinimai: 51 min. S. Babilius

FK „Tauras“: J. Popiera, S. Pilypas, J. Ševčiukas (25 min. M. Venckus), V. Jemelianenka, A.B rokas (87 min. V. Gudjonis), S. Babilius, E. Grigaitis (74 min. Laurynas D.), J.P. Ndeki, P .Kiselevskis (90 min. A. Ankudinovas), J. Meištininkas, K. Gečas.

FK „Žalgiris B“: A. Mickevičius (35 min. P. Petkevičius), K. Uzėla, G. Chruščiovas (81 min. E. Lotužys), J. Lasickas, L. Vaičiūnas, E. Motuzas, A. Lukša, D. Kodzis (78 min. S. Vasiljevas), D. Šukelovičius (44 min. E. Morinas), E. Stočkūnas, I. Kružikas (46 min. O. Čipkus).

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!