logo

   


 Po metų pertraukos oficialiai pristatyta Tauragės futbolo komanda
Trečiadienis, 12 Balandis 2017 12:20

Penktadienio pavakarę Tauragės futbolo klubas „Tauras“ dirbtinės dangos aikštėje priėmė priešininkus iš laikinosios sostinės – Kauno „Stumbro“ vienuolikę. O vakare įvyko oficialus tauragiškių sukomplektuotos komandos pristatymas.

pristatyta futbolo komanda

Valdo Šarakvaso nuotrauka

Trečiosiose I lygos varžybose Tauragės „Tauras“ gavo skaudžiausią antausį šį sezoną. Gausiai legionierių iš Portugalijos „prifarširuota“ komanda į mūsiškių vartus įmušė 4 įvarčius, Tauragės komanda kol kas šį sezoną įvarčių nepelnė. Su 8 įvarčių deficitu ir 0 taškų „Tauro“ komanda kol kas užima paskutinę turnyrinės lentelės vietą.

Nors varžybos baigėsi „sausu“ rezultatu, optimizmo komandai bandyta įpūsti futbolo klubo oficialiame pristatyme kavinėje „Deizė“.

Po metų pertraukos į futbolo stadioną grįžusiai „Tauro“ komandai sėkmės linkėjo ir naujasis apskrities futbolo federacijos prezidentas Arūnas Pukelis, ir meras Sigitas Mičiulis, ir ilgametis treneris Jonas Stažys. Su dovanomis sportininkams atkeliavo tarybos nariai Pranas Petrošius ir Silverijus Statkus. Politikams įteikti firminiai futbolo klubo marškinėliai.

– Noriu palinkėti sportininkams proto ir sveikatos, o tada bus ir pergalių. Būna tų nesėkmių, bet jūs tikrai galite žaisti ir laimėti. Tad linkiu nenusiminti, aktyviai treniruotis ir telydi jus sportinė sėkmė. Ji tikrai daug lemia, – kalbėjo ilgametis futbolo treneris J.Stažys.

Meras S.Mičiulis futbolininkams linkėjo, kad visuomet būtų pilnas stadionas, o sirgalių palaikymas būtų tvirtas.

– Tuomet ir pergalių bus daugiau. Tačiau pergalės nėra dovanojamos, o iškovojamos. Todėl žaidėjams linkiu kautis, grumtis, būti kaip vienas kumštis. Noriu padėkoti visiems rėmėjams, kurie prisideda prie komandos išlaikymo, labai tikiuosi, kad ateityje tų rėmėjų tik daugės, ir šis nuostabus žaidimas, populiarus visame pasaulyje, bus populiarinamas ir Tauragėje, – linkėjo rajono meras S.Mičiulis.

Balandžio 15 dieną FK „Tauras“ svečiuose susitinka su Pakruojo komanda, o balandžio 23 d. Tauragėje jėgas išbandys su vienuolike iš Utenos.

kurjeris.lt inf.

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!