logo

   


 Paskutinės "Tauro" namų rungtynės jau šį šeštadienį
Trečiadienis, 31 Spalis 2012 03:10

FK Tauras logo nobgbangaa2012 metų sezonas Tauragės "Tauro" klubui ir komandai buvo išties sunkus. Investicijos į infrastruktūrą pareikalavo didžiulių, tokiam klubui kaip "Tauras", pinigų, todėl ne visi klubo vadovybės prieš sezoną iškelti tikslai galėjo būti įgyvendinti. Šiandien galime pasidžiaugti, kad ekipa, priešingai nei iš "A lygos" anksčiau pasitraukusi Vilniaus REO komanda, sužais visas čempionato rungtynes, o klubas prieš 2013 metų pirmenybes jau bus sukūręs visai deramai mačams pasiruošti reikalingą infrastruktūrą, miestas turi, Lietuvos mastu, tikrai neprastą stadioną.

Šeštadienį "Tauras"  "Vytauto" stadione, 13:00val. "A lygoje" sužais paskutines šio sezono namų rungtynes. Tauragiškių varžove taps Gargždų "Bangos" ekipa, kuri praėjusiame ture pralaimėjo dėl čempionų titulo kovojančiam Panevėžio "Ekranui".

Likus dviems čempionato turams, teoriškai, "Tauras" (23tšk.) dar turi galimybių aplenkti 8-oje "A lygos" turnyrinės lentelės pozicijoje esantį Klaipėdos "Atlantą". Uostamiesčio komanda penktadienį žais būtent prieš "Ekraną", o paskutiniame ture ginklus surems su "Tauru".

Kviečiame šį šeštadienį, lapkričio 3 dieną, pasiimti po šiltą pledą, galbūt, arbatos termosą ir atvykti į "Vytauto" stadioną bei "Tauro" futbolininkams parodyti, kad jie Tauragės futbolo mylėtojams rūpi net ir sunkiausiais laikais!"A lyga", XXXV turas

Tauragės "Tauras" - Gargždų "Banga"

13:00val.

Tauragės "Vytauto" stadionas

 

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!