logo

   


 Į LIETUVĄ GRĮŽĘS A.BRIAUNYS: APIE TRENERIO KARJERĄ IR ESTIJOS FUTBOLĄ
Pirmadienis, 29 Gegužė 2017 21:32

Sezono eigoje iš Silimajės "Kalev" vyriausiojo trenerio posto pasitraukęs Algimantas Briaunys visai neseniai sugrįžo į Lietuvą ir prisijungė prie Tauragės "Tauro" trenerių štabo, kuriame pakeitė išvykusį ukrainietį Valerijų Sidorčiuką.

Algimantas Briaunys 1

 
JAUNIMO VARŽYBOS
Šeštadienis, 27 Gegužė 2017 13:59

Sekmadienį įvyks dvejos FK „Tauras“ jaunimo varžybos. Kviečiame apsilankyti stadione!

tauras fk

 
PATVIRTINTOS TAURĖS II ETAPO RUNGTYNIŲ DATOS
Trečiadienis, 24 Gegužė 2017 21:00

Ketvirtadienį startuoja 2017 metų LFF taurės II etapo rungtynės. Daugelis jų bus sužaistos gegužės 26-29 dienomis, o II etapas finišuos birželio 4-ąją.

lff taure

 
PASIKEITIMAI TRENERIŲ ŠTABE
Trečiadienis, 24 Gegužė 2017 14:15

Prie FK „Tauras“ trenerių štabo prisijungė ir komandai naujų pergalių padės siekti Algimantas Briaunys. Jis pakeis iki šiol klube dirbusį ukrainietį Valerii Sydorchuk.

algimantas briaunys

 
SUSITIKIMAS SU ERNESTU ŠETKUMI
Antradienis, 23 Gegužė 2017 21:35

Gegužės 24 d. „Vytauto“ stadione įvyks susitikimas su ADO Den Haag ir Lietuvos nacionalinės rinktinės vartininku, tauragiškiu Ernestu Šetkumi. Ernestas pasidalins savo kaip futbolininko karjeros sėkmės istorija, galėsite pajausti tikro profesionalo požiūrį! Norintiems siekti aukštumų, fantastinė galimybė gauti atsakymus į jums kylančius klausimus! Visus susidomėjusius kviečiame apsilankyti nuo 18 val.

ernestas setkus

 
Išvykoje iškovota pergalė
Penktadienis, 19 Gegužė 2017 20:17

Tauragės „Tauro“ futbolininkai iš Vilniaus grįžta su antrąja pergale šiame sezone! Penktadienį tauragiškiai išvykoje rungtyniavo su Vilniaus „Žalgirio B“ komanda ir iškovojo pergalę 2:1.

pirmalyga

 
PENKTADIENĮ – DVEJOS FUTBOLO RUNGTYNĖS
Ketvirtadienis, 18 Gegužė 2017 21:04

Nors pagrindinė Tauragės futbolo komanda „Tauras“ šį mėnesį rungtyniauja tik išvykose, tačiau futbolo mūsų mieste tikrai netrūksta.

mfk

 
« PradžiaAnkstesnis89101112SekantisPabaiga »

Puslapis 8 iš 12

R Ė M Ė J A I
Žemaitijos guoliai, UAB Alebrika, UAB SUKTUKAS, IĮ spa ir sporto klubas Eola Statybinės medžiagos Tauragėje Stragutės mėsa, UAB Olanus, langai ir durys UAB Molupis ir Ko "Advokato Piotro Orlovo kontora" GIVOVA Saugos tarnyba Tausauga
reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama
I n f o r m a c i n i a i   r ė m ė j a i
kurjeristvktradijastzinios
manotauragetauragietistbalsastinfo
P a r t n e r i a i
ftvtafftvijsmsaltiniskd

© 2007-2017 Visos teisės saugomos. VŠĮ "Tauragės futbolas". Kopijuoti svetainės turinį be klubo sutikimo griežtai draudžiama!